donbassrus (donbassrus) wrote,
donbassrus
donbassrus

мрак

Огласка в СМИ по изнасилованной в детдоме девочке...

В четверг вышла еще одна статья по "делу Котенко" (см. под катом), также участвовал в съемке отдельной программе "Все свои" по всеукраинскому телеканалу "Интер" (ведущий - Д.Нагиев). Скоро пустят в эфир.
Пока новостей по делу нет. Все вопросы связанные с усыновлением детей (в т.ч. и иностранцами) "держит" одна семья. Поэтому и следствие не может "взять след". В качестве единственных подозреваемых за эти полтора года были то отчим девочки (которого и не было на тот момент, когда Валю отдали в приют -а так бы выбили из него все признания!), то..сам братик девочки. Нет,я  понимаю, что у нас дети вундеркинды, раннее половое созревание и прочее, но мне кажется, что и сейчас в 8-10 лет мальчики еще не способны на полноценный п/акт?! И как выразить словами паскудство харьковских ментов, которые похитили пацана из школы (не вызвав родителей) и угрожали ему что "ты должен признаться, иначе твоим родителям будет хуже". ...
Дениса, приемного отца, выгнали с работы. Поэтому нужны деньги на лечение девочки.
КБ "Приватбанк", ОКПО банку: 14360570, МФО банку: 305299, рахунок отримувача: 29244825509100. Отримувач Котенко Діана Олександрівна, ІНН 3001022122. Призначення платежу: "Благодійна пожертва для лікування Непомнящої Валентини". Для поповнення на картку: 4627085823197088.
Врачи будут в Израиле - но и сейчас следствие отказывается дать материалы обследования девочки!
Также познакомился с депутатом А.М.Павловским (Батикивщина). Он принял близко к сердцу историю, и обещает сделать свой запрос (ранее я уже сделал запрос от нардепа Самойленко Ю.П.)

Харків'яни Денис і Діана Котенки позаторік усиновили 10-річного Степана і його 5-річну сестру Валентину. За місяць виявили, що дівчинку ґвалтували.

— Ми з Діаною ще до одруження планували всиновити дитину, — розказує

32-річний Денис Котенко. — Маємо своїх двох синів — 4 та 8 років. Оглядали бази даних дитбудинків. Валюшка зразу припала до душі. Тьохнуло серце: наша дитина. Всиновили обох. Співробітники дитбудинку ще тоді дивно поводилися. Приходимо Валю навідати, а вони: в групі карантин. Звоню в санстанцію — нема карантину. Приходимо вдруге — директорка не дала дозволу на відвідини і кудись ділася.

Дітей Котенки забрали 15 грудня.

— Спочатку все було нормально. Але помітили у Валі на трусиках якісь виділення. 11 січня повели до лікаря. Лікарку аж затіпало. Але написати "зґвалтування" не мала права — таке можуть визнати тільки експерти.
Судмедекспертиза виявила, що дитину ґвалтували.
— Валя розказувала, як в дитбудинку з нею поводилися. Всю групу вели гуляти, а її медсестра вела в ізолятор, де тримають хворих. Туди приходив дядя й вставляв пальця в попу, — розказує Діана Котенко, 28 років. — Ми жахалися.
Дівчинка скаржилася вихователям на біль, але ті не зважали. Натомість лаяли за виділення.
Окрім ушкоджень статевих органів, Котенки лікували доньці вульвовагініт. Одну й ту ж інфекцію лікарі виявили в ротовій порожнині та статевих органах.
Директор дитячого будинку Людмила Могильна та керівник департаменту освіти Харкова Ольга Деменко заявили, що дитбудинок непричетний.
— Даже казали, що це ми зробили, — розказує Денис.
Міліціонери приходили в школу, де навчаються Валентина зі Степаном.
— Стьопу допитували без нашого відома, — каже чоловік. — Психолог тиснула. Навіть класний керівник, яка була присутня, злякалася. Стьопі казали, що всі знають, що це він зробив. Після того він утік зі школи.
— Валя розказувала, що так само лишали ще одну дівчинку, — каже Денис. — Ми поцікавилися долею інших дітей. Виявилось, трьох діток з Валіної групи зразу ж усиновили іноземці. Ще одну дівчинку віддали під опіку. Причому документи датовані 5 січня — фактично під час свят. Замітають сліди.
Експертиза підтвердила, що дитину силували багато разів.
— Чорним по білому написали, що це сталося в період, коли вона була в дитбудинку, — каже Денис. — Але висновків нам не дають. Нас узагалі не ставлять до відома, як іде слідство.
Торік 6-річна Валентина пішла до школи. Гарно навчається, займається в гуртках. Рани зажили. Про дитбудинок не згадує. Зараз її готують до операції.
— Українські фахівці сказали, що треба виводити кишечник назовні, це мінімум три операції, — говорять батьки.
— Зв'язалися з ізраїльською клінікою — вони зголосилися зробити дитині операцію. Треба 50 тисяч доларів.
Денис працював у комісії з питань захисту моралі при облдержадміністрації. Через історію з донькою торік його звільнили. Зібрати такі гроші родина не може. Просять помочі всіх небайдужих. Кошти можна надсилати: КБ "Приватбанк", ОКПО банку: 14360570, МФО банку: 305299, рахунок отримувача: 29244825509100. Отримувач Котенко Діана Олександрівна, ІНН 3001022122. Призначення платежу: "Благодійна пожертва для лікування Непомнящої Валентини". Для поповнення на картку: 4627085823197088.
Керівництво притулку "Сім'я" від коментарів відмовляється. Раніше директорка Людмила Могильна казала, що дитину зґвалтували або в попередньому притулку для сиріт, або у власній родині.
Міліціонери мають підозрюваного. Слідство триває. Згідно із законом, з його результатами можна буде ознайомитися лише після завершення.

Олена ГОРДІЄВА


gazeta.ua/articles/scandals-newspaper/380596
Subscribe

promo donbassrus march 1, 2016 11:50 10
Buy for 10 tokens
Внес небольшие дополнения в свою "Историю Донбасса". Думаю, что книга теперь полностью готова, так что читайте на здоровье! Если среди читателей есть представители издательств, то буду рад возможности издать ее в бумажном виде. Если вдруг кто-то захочет поблагодарить меня за уже…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments