donbassrus (donbassrus) wrote,
donbassrus
donbassrus

Тягнибоковцы - воры!

Український художник, ілюстратор та дизайнер Андрій Єрмоленко відомий як автор низки яскравих і нетривіальних графічних робіт - від гопніків із серії "жлоб-арт" до циклу про українських повстанців з різних історичних епох. Одна із робіт циклу - зображення гайдамака із шаблею - була вкрадена для політичної реклами ВО "Свобода".

Помітивши на сторінці "Свободи" у "Фейсбуку" таке "покращення" своєї творчості, Андрій Єрмоленко звернувся до людей, що відповідають за її наповнення, з вимогою - ні, не заплатити за використання його роботи, а всього-навсього вказати автора оригінальної роботи.

Це - свободівський політичний "креатив"

У відповідь на це невідомий "свободівець" спочатку заявив, що "автор роботи - Хмельницька Свобода". Отримавши у відповідь декілька реплік про те, що автором роботи насправді є Андрій Єрмоленко, свободівський патріотичний плагіатор "зарядив" взагалі феєричну фразу:

А ви провокатори не додумалися своїми мізерними мізками, що Свободівці теж гарно малюють, от і вирішили самі намалювати, про вашого автора ми і знать не знали, і зараз не хочемо.
Читать полностью

Tags: украина
Subscribe

 • (no subject)

  В свое время некоторые жители Донбасса решили, что они украинцы и отреклись от своего края, перебравшись в Киев или куда придется... Там они всячески…

 • (no subject)

  Где два украинца, там три гетмана. Насколько могу судить по украинским СМИ, там уже вовсю интригуют против Сырского, на которого повесят все потери…

 • (no subject)

  То, что против России ведется террористическая война многим было понятно давно, однако говорить об этом было не принято. И вот признание этого факта…

promo donbassrus march 1, 2016 11:50 10
Buy for 10 tokens
Внес небольшие дополнения в свою "Историю Донбасса". Думаю, что книга теперь полностью готова, так что читайте на здоровье! Если среди читателей есть представители издательств, то буду рад возможности издать ее в бумажном виде.
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments